Technológie

Design a vývoj

Príprava 2D a 3D dokumentácie pre váš projekt – CAD návrhy a poradenstvo. Hravo si poradíme so správnou konštrukciou projektu, ako aj voľbou materiálu vhodnú pre vašu aplikáciu, aby sme dosiahli najvyššiu kvalitu za priateľnú cenu. Náš tím prichádza s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti CNC frézovania, sústruženia a designu. Roky pôsobenia v automobilovom priemysle zaručujú výborný výsledok.

3D tlač

Pre vaše projekty ponúkame aj 3D tlač v pracovnom priestore 300x300x300mm. Pre tlač využívame materiály ako ABS, ASA, Nylon, PETG, PLA, PVA, TUP, HIPS, ULTRAT a Wood s hrúbkou vrstvy od 0.1mm do 0.4mm

CNC frézovanie a sústruženie

Frézovanie materiálov ako hliník, plasty, drevo je pre nás hračka… S pracovnou plochou do 1000x1700mm zvládnu naše stroje aj väčšie obrábané plochy s vysokou presnosťou. K frézovaným komponentom doplníme aj sústruženie menších komponentov pre komplexnejšie aplikácie.

3D skenovanie

3D skenovanie

Potrebujete spraviť 3D model objektu a spraviť jeho 3D sken? Vytvoríme pre vás digitálny obraz hotového výrobku alebo súčiastky s vysokou presnosťou. Šetrite čas a nechajte si preskenovať svoj objekt až do veľkosti 500 mm.  

Projekty, ktorým sa venujeme

Naša spoločnosť je zameraná na výrobu komplexných aplikácií a projektov pre priemyselné využitie. Navrhujeme a vyrábame prípravky na meranie, lasérovacie prípravky a kompletné skladovacie aplikácie pre náradie a meradlá v automobilovom priemysle. Poskytujeme vývoj, poradenstvo a výrobu kompletných build-in riešení podľa predstáv našich zákazníkov.

Projekty, ktorým sme sa venovali:

  • Návrh a výroba meracích prípravkov pre CMM 3D meracie zariadenia od spoločnosti Zeiss v automobilovom priemysle
  • Návrh a výroba prípravkov na operáciu lasérovanie
  • Návrh a výroba policových systémov pre frézy a meracie zariadenia v automobilovom priemysle
  • Návrh a výroba originálnych drevenno-epoxidových pracovných stolov.