Dizajn a vývoj

Vývoj a dizajn na mieru

Našou prednosťou je aj fakt, že sa nezameriavame čisto len na 3D skenovanie, frézovanie, či prácu na 3D tlačiarni. Stojíme už pri zrode produktu, súčiastky, či dielika. Vďaka našim skúsenostiam a kvalitnému softvérovému vybaveniu vieme poriešiť aj dizajnovú a najmä funkčnú stránku. Pripravíme CAD návrh vašej predstavy v 2D aj 3D. Vy povedzte, akú máte predstavu a my vám ju zrealizujeme na kľúč – od prvotného návrhu až po hotový výrobok rýchlo a kvalitne. 

Skúsenosti

Dlhodobo pracujeme s veľkými strojárenskými firmami a ich subdodávateľmi. Vďaka tomu vieme pripraviť dizajn a vyriešiť aj technickú časť výroby včas a presne – lebo kvôli nám sa nemôže obmedziť výroba. Ak potrebujete ozubené koliesko, či kryt na veternú turbínu – sme tu pre vás.

Od návrhu po finálny produkt

Predstavte si, že prídete za nami len s nápadom a od nás odchádzate s hotovým výrobkom. Vďaka technickému mysleniu a inováciám pri výrobe vieme efektívne preniesť myšlienku do hmatateľnej podoby za krátky čas.

Komplexné služby

Stačí nám jeden kus niečo, čo chcete vyrobiť, alebo často len predstava, čo by to malo byť a my sa postaráme, aby ste v krátkom čase od nás dostali už hotový produkt.

Napíšte nám