3D tlač

Zákazková 3D tlač 

S príchodom 3D tlačiarní sa rozšírili možnosti výroby produktov na mieru. Okrem klasickej 3D tlače sa venujeme aj návrhu a dizajnu výrobkov na mieru. Našimi klientami sú predovšetkým technologické a strojárske firmy ale radi vyrobíme na 3D tlačiarni čokoľvek do veľkosti 300 x 300 x 300 mm (FDM  tlač).

S našimi technológiami sme schopní na mieru vyrobiť aj väčšie kompontenty. Obráťte sa na nás s individuálnou konzultáciou.

MSLA tlač – tlačenie pomocou živice. Tlačový objem je 277x 156x400mm v rozlíšení 5484×3020 px.

Pri výrobe pracujeme s týmito materiálmi:
Akrylonitrilbutadiénstyrén ( ABS – termoplast mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu  ), Akrylonitrilstyrénakrylát (ASA – termoplast použiteľný najmä v automotive ), Nylon, PETG ( upravená verzia PET ), PLA ( biologicky odbúrateľný materiál zo škrobu ), PVA ( vo vode rozpustný materiál ), TPU (elastický a teplotne upravovateľný materiál ), HIPS (gumou modifikovaná verzia univerzálneho polystyrénu), ULTRAT (vynikajúci materiál pri výrobe súčiastok a strojárskych komponentov).

 

Na mieru

Potrebujete niečo vyrobiť, ale potrebujete pomôcť s prípravnou fázou? Radi pomôžeme dostať vaše predstavy o hotovom výrobku do programu a následne vyrobiť.

Rôzne hrúbky

Vďaka našim profesionálnym 3D tlačiarňam pre vás vyrobíme v podstate čokoľvek do veľkosti 30x30x30 cm. Štandardne používame hrúbku vrstvy od 0,1 – 0,4mm.

Skúsenosti

Za roky prešlo našimi rukami množstvo hotových výrobkov z 3D tlačiarne. Máme dobré technické myslenie, preto radi poradíme, ak nájdeme možné vylepšenie vášho výrobku.

Napíšte nám