3D skenovanie

Zákazkové 3D skenovanie

Potrebujete spraviť 3D model objektu a spraviť jeho 3D sken? Využite naše skúsenosti so skenovaním špecifických objektov pre potreby výrobných softvérov. Náš 3D skener dosahuje presnosť až 0,04 mm a dokonale zdigitalizuje predmety až do veľkosti 200 cm. Táto metóda je veľmi efektívna, pretože sa často skenujú zložité tvary. Rýchlo vieme vytvoriť digitálny obraz hotového objektu, čo šetrí čas inžinierom a vývojárom najmä v strojárskych firmách. 

Bližšia špecifikácia rozmerového skenovania nájdete v tabuľke TU. 

Expresná rýchlosť

Šetríme váš čas. Ak máte hotový výrobok a potrebujete ho preskenovať, vieme to realizovať do pár hodín od dodania fyzického kusu. Podklady vám samozrejme hneď pošleme, ako to bude možné.

Aj bez skúseností

Nemáte CAD podklady a potrebujete vyrobiť hotový výrobok? 3D skenovanie je rýchly a presný spôsob, ako vyrobiť z prototypu množstvo rovnakých výrobkov bez predošlej technickej dokumentácie.

Radi poradíme

3D skenovanie robíme zväčša pre klientov, ktorí potrebujú istý druh súčiastky, alebo malého hotového výrobku. Ochotne poradíme a zabezpečíme aj výrobu na 3D tlačiarni, či na CNC fréze.

Aj takto môže vyzerať 3D výstup skenovania vašej súčiastky

Napíšte nám